Платформа само за B2B


Tour Dubai
Датум на патување: 13.02.2020
од 489€-5 ден
Tour Bali
Датум на патување: 16.03.2020
од 990€-9 ден
Tour Vietnam
Датум на патување: 17.02.2020
од 2050€-10 ден
Avatar
Antalya
Paloma Finesse
Avatar
Antalya
Sea Planet Resort
Avatar
Antalya
Gold Island Hotel
Avatar
Antalya
White City Resort
Avatar
Antalya
Diamond Elite
Avatar
Antalya
Side Corolla
Avatar
Antalya
Sultan of Dreams
Avatar
Antalya
Seaden Valentine Resort
Avatar
Antalya
Quattro Beach Resort

Испланирајте го Вашето патување


Пребарајте одмор

Најомилени


Rixos
Hotels

Rixos Hotels е луксузен хотелски ланец со локација во Дубаи, основан во Турција во 2000 година. Компанијата располага со 27 хотели во Европа и Средниот Исток.

Paloma
Hotels

Paloma Hotels Палома хотелите се лоцирани на најдобрите точки на западна и јужна Турција. Нудат уникатна услуга на брендот Палома, кој ја одразува страста за забава и луксуз.

Gloria
Hotels

Gloria Hotels ги отворија своите врати во 1997 година. Од тогаш па се до денес го претставуваат легендарното турско гостопримство на своите гости од целиот свет. Во Gloria Hotels & Resorts гостите стануваат дел од фамилијата Глориа.

Diamond
Hotels

Diamond Hotels Диамонд хотели се наоѓаат на брегот на Средоземното Море, каде морињата се обединуваат во уникатна убавина.
Диамонд хотелите се тука за да ги организираат вашите одмори во вистински луксуз.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vas Tour Macedonia
Average rating:  
 0 reviews

Разновидност

Конференции, настани, Културни програми, Крстарења, Екскурзии.

Флексибилност

Програми според вашите желби. Флексибилност во цената и во квалитетот на услугата.

Единствени дестинации

Најинтересните градови во нашите единствени програми. Креирај го сопствениот аранжман.

Брза резервација

Широка мрежа на партнери по светот. Сигурност при наплата со кредитна картичка.

Поддршка 24/7

Професионален образуван тим. 24/7 он лајн поддршка.

Од Вас Тоур

Работиме со ентузијазам од 1994. Ги креираме бараните одмори за секоја индивидуа.

Побарајте го вашето патување

Happy Travelers

Eda Portakal

Excellent service, professional team!

Martin Jovanovski

Vas Tour Macedonia е najdobriot 🙂
So Vas Tour sum bil vo odmor vo Antalia i nemam coment kakfa organizacia i kakov team vo Vas Tour in Skopje.

Confirmed Tours